Palazzo Rosa Samoopalovací BIO SPREJ, 125 ml

Kód: AU01
Značka: Palazzo Rosa
999 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

První organický samoopalovací sprej, který nenechává žádné skvrny a to ani na oblečení! Tento samoopalovací sprej je bezbarvý a průhledný jako voda. BIO samoopalovací sprej si můžete nastříkat cca 30 cm od obličeje i když na sobě máte bílé oblečení bez obav, že si oblečení ušpiníte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samoopalovací BIO SPREJ, 125 ml

První BIO organický samoopalovací sprej, který nenechává žádné skvrny a to ani na oblečení na trhu v Itálii a nyní i v České republice a na Slovensku. Složení SunSun Rapid self tanning bio (samoopalovací bio sprej) je výsledkem nejpokrokovějších výzkumů v oblasti samoopalovacích kosmetických přípravků, je to první biologický transparentní produkt s postupným účinkem, který se objevil na trhu v Itálii. 

Rychlé DHA v kombinaci se stabilizátory přírodního původu garantují požadovaný přirozeně zlatavý opálený vzhled, který vás ohromí, a to bez přidaných barviv. Vzniklé opálení má všechny zlatavé přirozené odstíny a nenechává na pokožce žádné nepřirozené tóny oranžové či jiné nepřirozené barvy. 

  • Zklidňující, rozjasňující, hydratační.
  • Paraben free.
  • Bez alkoholu.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Tento samoopalovací sprej je bezbarvý a průhledný jako voda. BIO samoopalovací sprej si můžete nastříkat cca 30 cm od obličeje i když na sobě máte bílé oblečení bez obav, že si oblečení či vaše doplňky ušpiníte. 2 hodiny po aplikaci se spustí přirozená reakce, která váže kožní proteiny na DHA a následně vytvoří skutečné opálení (ne jen pouze zbarvení), které vydrží v průměru 3 dny. Opálení postupně bledne s běžným mytím pokožky a do další aplikace nezanechává žádné stopy.

Tento samoopalovací sprej je vhodný pro všechny typy pleti. Neucpává póry. Je skvělý také na zakrytí kožních skvrn.

ÚČINNÉ LÁTKY: voda, DHA, aloe, měsíček, sléz. 

  • Jediná BIO receptura samoopalovacího produktu v Itálii.
  • Sun Sun Bio byl vyroben dle pravidel pro organickou kosmetiku.
  • Obsah 125 ml.