O nás

CuraPura - Cura znamená péče a puro znamená čistý, ale také může přeneseně znamenat upřímný, pravdivý, ryzí...  Proto tedy CuraPura jako čistá nebo chcete-li RYZÍ PÉČE. A to je to, co se vám snažíme nabízet na našem eshopu. Ryzí péči, kvalitní a luxusní přípravky pro kompletní péči ve všech ohledech. Jsme specializovaní zejména na italskou niche kosmetiku, vybíráme si malé méně známé značky, ovšem s o to kvalitnějšími produkty. V naší nabídce najdete vše co potřebujete pro blahobyt těla i duše: od organické kosmetiky, přes kosmeceutiku, či luxusní přírodní kosmetiku, která v sobě vždy spojuje nejmodernější technologie a klasickou znalost bylin a jejich účinků. 

Napadlo vás někdy, proč i starší dámy a pánové v Itálii nebo třeba ve Španělsku vypadají vždy tak dobře? Odpověď je jednoduchá: protože jsou zvyklí o sebe pečovat a používat kvalitní produkty a kosmetiku, hýčkat se, prostě cítit se dobře, komfortně, v duševní a tělesné pohodě - to je jejich "benessere". Vnímat sebe, druhé, zastavit se na chvíli v tom  rychlém světe, setkávat se s přáteli, udělat si čas na sebe... vždyť "La vita é bella", život je krásný!

Jsme výhradním distributorem rodinné značky RUDY PROFUMI, založené již roku 1922 v Miláně, pro Českou republiku a Slovensko. Minulý rok byl díky situaci velmi náročný, a proto vznikl náš eshop, abychom s vámi mohli být v přímém a užším kontaktu. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment a dopřát vám i další luxusní péči...  a po pečlivém hledání, výběru a především testování jsme vybrali pouze ty značky, které jsou výjimečné svojí kvalitou, filozofií a hlavně a především vynikající účinností produktů. A po roce intenzivní práce jsme nadšení: je to tady! S hrdostí vám představujeme náš eshop a především další italské luxusní kosmetické značky, jichž jsme se stali výhradními distributory. 

V současné době dodáváme tyto značky: 

  • RUDY ROFUMI
  • TERRA BIOCARE
  • BeC NATURA
  • PALAZZO ROSA
  • B-SELFIE
  • CLIVEN
  • HORTUS FRATRIS
  • SETTESSENZE

Doufáme, že se vám naše stránky líbí a že budete z novinek na českém a slovenském trhu stejně nadšeni, jako jsme i my. Pokud se vám naše produkty líbí a máte s nimi zkušenost, podpořte nás prosím na sociálních sítích a řekněte o nás kamarádce :) 

Naše práce tím ovšem zdaleka nekončí: snažíme se s vámi být v kontaktu a zajistit vám tu nejlepší možnou péči. Veškeré produkty v naší nabídce jsme poctivě sami vyzkoušeli, proto vám můžeme kvalitně a odborně poradit. Máte-li dotaz, napište nám. Vše je skladem v České republice, proto doručujeme péči většinou již následující pracovní den, maximálně pak den další (dle zvoleného typu dopravy). Ke každé objednávce dostanete něco navíc! 

děkujeme za vaši podporu a za to, že jste s námi.

Váš pečující tým bláznů do italské kosmetiky CuraPura :)