Palazzo Rosa Samoopalovací PĚNA, 150 ml

Kód: AU03
Značka: Palazzo Rosa
975 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Ideální samoopalovací přípravek pro opalování nohou a těla: po 6 sekundách od aplikace se na pokožce vytvoří nádherné homogenní opálení s luminiscenčními odlesky, které se během následujících 4 hodin zintenzivňuje. Hydratační, zklidňující a proti stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samoopalovací PĚNA, 150 ml

Černá samoopalovací pěna SunSun je výsledkem pokrokové samoopalovací technologie. Tento přípravek vznikl, aby garantoval praktickou a účinnou aplikaci na tělo
díky své pěnové textuře a okamžitému zaschnutí.
Ideální samoopalovací přípravek pro opalování nohou a těla: po 6 sekundách od aplikace se na pokožce vytvoří nádherné homogenní opálení s luminiscenčními
odlesky, které se během následujících 4 hodin zintenzivňuje.

Hydratační, zklidňující a proti stárnutí.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: Před použitím dobře protřepejte a naneste malé množství pěny na speciální rukavice z mikrovlákna. Naneste na dobře vyčištěné a suché tělo a krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete, abyste dosáhli dokonalého výsledku opálení. Světlé oblečení se doporučuje nosit až po první očistě.

Pro profesionální a lepší nanášení doporučujeme zakoupit speciální rukavici z mikrovlákna. 

ÚČINNÉ LÁTKY: Jedná se o produkt na bázi instantních bronzerů přidávaných do zklidňujících látek a látek proti stárnutí jako je Aloe Vera a Pisum Satinum, které z tohoto produktu dělají plnohodnotnou kosmetický produkt a samoopalovací přípravek zároveň.

  • Příjemná jemná kokosová vůně.
  • Obsah 150 ml.