Opalovací přípravky

Chraňte svou pokožku. 
Přichází vedro, léto, pláže jsou přeplněné a všichni se těšíme na koupání a opalování, relax a slunce.
Chraňte se před slunečními paprsky.
Věděli jste, že UVA a UVB paprsky a infračervené paprsky patří mezi hlavní příčiny vyrážek, popálenin a obávaného stárnutí pleti?
Slunce může poškodit vaši pokožku, pokud nebudete používat správnou ochranu. Máme se tedy vzdát opalování a krásně opáleného vzhledu? Nemusíme.
Ve skutečnosti se nemusíte vzdát požitku ze slunce na své pokožce, ale musíte mít na paměti, že první pravidlo pro dokonalé opálení zní:
než si lehnete na sluníčko, abyste si užili jeho teplo, vyberte si ochranu!
Věděli jste, že pokožku je třeba na slunění připravit? Ve skutečnosti je vhodné, než půjdete na pláž, do bazénu nebo na hory, brát doplněk stravy s beta karotenem
a aplikovat krém po opalování již několik měsíců před pobytem na slunci: tento dobrý zvyk vám umožní připravit pleť na slunění.
Pokud nevíte, jak a co vybrat, podívejte se na svou pleť: Jaký jste typ pleti? 
No ano, výběr správného opalovacího přípravku závisí na vašem fototypu, dermatologické klasifikaci, která rozděluje lidi podle množství melaninu přítomného v kůži.
Existuje 6 uznaných fototypů a vyznačují se barvou vlasů a kůže. Čím světlejší je vaše pokožka, tím nižší je fototyp a tím větší je vaše citlivost na slunce,
jako u dětí a lidí s velmi světlou pletí. A pokud stále nevíte, vždy je lepší začínat opalování s krémem obsahující vyšší SPF faktor a když už máte základ, můžete
přejít na krém s nižším faktorem.
7 položek celkem
SPF 15 Singolo
999 Kč

Pro středně odolnou pokožku nebo k použití při prvních pobytech na slunci. Pro bezpečné opalování.100% přírodního původu.S opalovacími stimulanty. Testováno na nikl.  

Kód: SON02
SPF 30 Singolo
999 Kč

Pro světlou pleť nebo pro první dny slunění. 100% přírodního původu. S vitamínem E a oxidem zinečnatým pro redukci chemických filtrů. S opalovacími stimulanty.    ...

Kód: SON03
SPF 50 Singolo
999 Kč

Pro pokožku ohroženou spálením, citlivou pokožku a pro děti.Zejména pro první dny vystavení se slunci.S vitamínem E a oxidem zinečnatým pro redukci chemických filtrů.

Kód: SON04
SPF 6 Singolo
999 Kč

Opalovací krém pro již tmavou a slunci odolnou pokožku. Pro rychlé a intenzivní opálení. 100% přírodního původu. S opalovacími stimulanty.

Kód: SON01
Doposole Singolo
1 189 Kč

Tekutý krém po opalování s aloe, slézem a měsíčkem a čistým vitamínem E.Výrobek 100% rostlinného původu.Testováno na nikl.    

Kód: SON12
Lait Solé Singolo
Novinka
1 296 Kč

Pro již opálenou a slunci odolnou pokožku. Hydratační, změkčující, zklidňující a osvěžující. Urychluje opálení a potlačuje stárnutí plet. S aloe, vitamínem E a urychlovači...

Kód: LSOL01
HuileSolé Singolo
2 739 Kč

Bohatý na čistý vitamín E, který působí proti tvorbě vrásek a vyživuje pokožku. Určeno pro pokožku již opálenou a odolnou vůči slunci a jako přípravný základ pro aplikaci...

Kód: SOL01