SPAZIOTEMPO

Řada SETTESSENZE je symbolickým otevřením značky SPAZIOTEMPO (v překladu "ČASOPROSTOR"), představuje tedy jednu z jejích odnoží. SETTESSENZE (česky bychom mohli říci "SEDMESENCÍ") je holistická řada vyvinutá na archetypální symbolice čísla 7, symbolu úplnosti, transcendentálního výzkumu a realizace svého já ve vesmíru jako celku.

Řada je založena na čichové emoční vibrační komunikaci esenciálních olejů: je tvořena sedmi holistickými masážními oleji a sedmi odpovídajícími koncentrovanými emočními oleji. Každý z olejů je vyvinut na základě emocionálního vibračního souladu založeného na sedmi esenciálních nebo absolutních olejích přenášených v sedmi rostlinných olejích.

Holistická cesta SETTESSENZE zahrnuje také dvě vibrační vody, z nichž každá je založena na shodě sedmi harmonizovaných esencí ve vodě. Nakonec je řada doplněna masážním gelem, výsledkem spojení esenciálních olejů a rostlinných extraktů ve vodě. Aby byla zaručena nejvyšší emocionální čistota, každý produkt obsahuje pouze přírodní rostlinné složky, má certifikaci Vegan a neobsahuje umělá barviva a vůně.

Cesta je realizována prostřednictvím emocionální vibrační komunikace esenciálních olejů: sedm esenciálních olejů tvoří základní vibrační shodu každého emocionálního oleje a sedm emocionálních olejů tvoří celek. Každý olej představuje etapu emocionální cesty za pohodou vlastního Já a každý z nás potřebuje čas od času znovu vrátit rovnováhu některým aspektům tak, aby dosáhl své vlastní pohody. 

Proto je každý olej navržen tak, aby reagoval na určitou emocionální frekvenci a každý z nás bude mít v danou chvíli konkrétní užitek z konkrétní frekvence. Nechte se vést svou intuicí, abyste si právě teď vybrali tu správnou cestu pro vás: osvoboďte svou mysl a poslouchejte, poté si výběr ponechte po dobu 21 dní. Dokončení cesty je také dosaženo prostřednictvím dvou dalších produktů: vibračních vod.

Každá z nich je založena na souhře sedmi harmonizovaných esencí a je zvláště vhodná pro kombinaci s olejem. Můžete je také používat obě: jak jako otevření vnímavosti a přípravy, tak jako upevnění a dotvoření emocionálního přínosu vámi zvoleného oleje.