Rudy Profumi Vůně do pračky AMETISTA, 100 ml

Kód: 3394
159 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Květinová jiskřivá vůně vás okouzlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rudy Profumi Vůně do pračky AMETISTA, 100 ml

Mít krásně voňavé a svěží prádlo není vždy lehký úkol: ve skutečnosti se může stát, že naše prádlo se nezbaví nechtěného zápachu ani po vyprání. Náš parfém do pračky přidávaný během praní poskytne příjemný pocit svěžesti spojený s pocitem pohodlí a čistoty v kteroukoli denní dobu. Parfém do pračky s vysoce účinným složením, stačí jen pár kapek přidaných do pračky, aby vaše prádlo provonělo po dlouhou dobu

AMETYSTA je květinová jiskřivá vůně charakterizovaná zelenými tóny citrónu a jemného ovoce. Květinové srdce z bílé růže a ylang ylang se doplňuje spolu se základními tóny vzácných dřevin a bílého pižma. Výsledkem je svěží perzistentní vůně. 

Hlava: zelený citron, nektarinka broskev, citronový sorbet. 

Srdce: bílá růže, kamélie, ylang ylang

Základ: Vanilka, Precious Woods, Fazole Tonka

POUŽITÍ: koncentrovaný přípravek. Před použitím protřepejte. Speciální a vysoce výkonné složení, které vám umožní zanechat vaše oblečení provoněné po dlouhou dobu.

Praní v pračce: nalijte jedno nebo dvě víčka prostředku do přihrádky pračky určené pro aviváž v závislosti na intenzitě vůně, kterou chcete získat.

Ruční praní: nalijte jeden nebo dva uzávěry přípravku a přidejte na každých 5 litrů vody při posledním máchání, je vhodné použít ochranné rukavice.

Nebezpečí: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. Při podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte.

Obsahuje: (2E)-2-(fenylmethyliden)-oktanal; hmotnostní reakce (3R,5R)-3,5,6,6-tetramethyl-4-methylidenheptan-2-onu a (3R,5S)-3,5,6,6-tetramethyl-4-methylidenheptan-2-onu a (E)-3,4,5,6,6-pentamethylhept-3-en-2-on; eugenol; 2,4-dimethylcyklohex-3-en-l-karbaldehyd; l-(l,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl-)ethan-l-on; l-(l,2,3,4,6,7,8,8a)-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-l-on; (ethoxymethoxy)cyklododekan; laurylaldehyd; 3,7-dimethyloktan-3-ol; kumarin; l-(l,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-l-on.

Složení v souladu s nařízením (ES) č. 648/2004

Další látky: parfums (alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, coumarin, eugenol, hexyl cinnamal, linalool).                             

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do pračky
Hmotnost: 0.15 kg

Rudy Profumi představuje oblíbenou kolekci Rudy Profumi SRL, ve které naleznete široký výběr kvalitní italské kosmetiky. V nabídce Rudy Italian nabízíme luxusní výrobky, které se stanou vaší každodenní součástí. Kosmetický stolek a koupelnu můžete rozšířit o hygienické spreje na ruce, krémy, pěny do koupele, mýdla a další produkty, které pohladí tělo i duši. Výrobky od Rudy Profumi SRL se skvěle hodí i jako dárek. Originální design všech výrobků můžete podtrhnout speciálním dárkovým balením. Dopřejte luxus a kvalitu nejen vám, ale i vašim blízkým.