BeC Natura Pasta Idrogel - Zklidňující absorpční gel, 150 ml

Kód: PF070BEC
Značka: BeC Natura
1 799 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Ulevuje namoženým a unaveným svalům, i po sportovní aktivitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BeC Natura Pasta Idrogel - Zklidňující absorpční  gel, 150 ml

Osvěžující, dekontrahující a absorpční, zklidňující pasta vstřebává nadměrné kožní sekrece. Jako zábal pak ulevuje namoženým a unaveným svalům, i po sportovní aktivitě, a dodává jim opětovný přirozený svalový tonus a svěží pocit.

KDY HO POUŽÍT? Provedené testy účinnosti ukázaly, že při rozšíření na kůži absorbuje nadměrné mazové sekrece a udržuje fyziologické pH. Neustálé používání navíc pomáhá obnovit normální pružnost pokožky díky trofickému působení výtažků Centella asiatica a přesličky.

JAK FUNGUJE? Díky výtažku z jitrocele, slizu lípy a saponinům obsažených v listnatci a také díky působení mentolu je to produkt, který se vyznačuje pozoruhodnými zklidňujícími účinky. Doporučuje se v případě sportovních aktivit, protože pokud je aplikován jako zábal, zklidňuje pokožku, dodává jí pocit tonusu, úlevy a svěžesti. Osvěžující vlastnosti jsou kombinovány s dermatologicky čistícími účinky jeho složek, mezi nimi i kafru.

+ 22% PRUŽNOSTI   - 85% ADSORPČNÍ ÚČINKY  - 17% ZKLIDŇUJÍCÍ ÚČINKY

POUŽITÍ: naneste, nechejte působit 15-30 minut a opláchněte.

  • Přírodní a organické přísady
  • Testovaná účinnost
  • Testováno na nikl
  • Netestováno na zvířatech

INGREDIENTS: Water/Aqua, Kaolin, Propylene Glycol, Fragrance/Parfum, Glycerin, Arginine, Carbomer, Titanium Dioxide, Sorbitol, Sodium Phytate, Camphor, Menthol, Centella asiatica Extract, Equisetum arvense Extract, Fucus vesiculosus Extract, Hedera helix (Ivy) Extract, Humulus lupulus (Hops) Cone Extract, Limonene, Plantago major Leaf Extract, Linalool, Ruscus aculeatus Root Extract, Tilia platyphyllos Extract, Trigonella foenum graecum Seed Extract, Magnolia officinalis Bark Extract, Citral, Eugenol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate.

KDY A JAKÉ POUŽÍT PŘÍPRAVKY PRO DEKONTRAHUJÍCÍ ÚČINKY NA SVALY?

Kontraktura vzniká, když je svalová tkáň namáhána nad její mez fyziologické odolnosti. Nadměrné zatížení spouští obranný mechanismus, který způsobuje kontrakci svalu. Předisponující příčiny mohou být mechanické a / nebo metabolické povahy, jako jsou: nedostatek rozcvičení, nevhodná fyzická příprava, nadměrný stres, náhlé a násilné pohyby, problémy s klouby, posturální a svalová nerovnováha a nedostatečná koordinace.

KÚRA A POSTUP PŘI KONRAKTUŘE SVALŮ:

  1. PASTA IDROGEL: naneste na postižená místa a vytvořte zábal, nechte působit alespoň 20 minut a odstraňte vodou.
  2. OLIO STRONGFUL: poté jemně naneste několik kapek masážního oleje Olio Strongful® a vmasírujte do pokožky až do úplného vstřebání.
  3. BALSAMO BeC: dokončete ošetření balzámem BeC, jedinečnou kombinací esenciálních olejů s protizánětlivými vlastnostmi, včetně Savory a Wintergreen, a zklidňujícími účinky, jako je heřmánek a levandule, které mu umožňují účinně působit proti lokálním podrážděním a poskytují okamžitou úlevu.

    Ošetření můžete opakovat dvakrát denně a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.