Aroma Difuzér GERANIUM & GINGER, 250 ml

Kód: 3465
367 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Speciální LETNÍ EDICE. Kolekce Maioliche by Rudy Profumi.

Obsažené esenciální oleje mohou působit odpudivě na určité druhy hmyzu, zejména mohou vadit komárům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma Difuzér s tyčinkami GERANIUM & GINGER čili PELARGÓNIE a ZÁZVOR, 250 ml

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi. 

Řada Rudy Profumi MAIOLICHE COLLECTION je obohacena o aroma difuzér s tyčinkami s ikonickým a elegantním obalem, který rozšíří svoji omamnou vůni ve vašem domově. Je to také tip na skvělý dárek pro každou příležitost!

Provoňte svůj domov jemnou vůní. Ikonická řada MAIOLICHE představuje interiérovou vůni v podobě aroma difuzéru s tyčinkami. 

Aroma difuzér z řady Le Maioliche od Rudy Geranio & Zenzero, Pelargónie a zázvor, se vyznačuje svěžími a jiskřivými vrchními tóny zázvoru a neroli spočívajícími na srdci pelargónie a kosatce a zahřívanými teplými a obklopujícími tóny vanilky a cedrového dřeva. Dokonalá vůně, která bude doprovázet vaše letní večery a zanechá ve vás potěšení z pobytu venku. Mezi přírodní repelenty patří i pelargónie, čili naše známé muškáty, zejména ty, které voní po citronu. 

Díky svým savým tyčinkám ponořeným do vzácných esenciálních olejů bude příjemným doplňkem či dekorací pro váš domov.

TYP VŮNĚ: KVĚTINOVÁ 

HLAVA: čerstvý zázvor, mátové listy, neroli

SRDCE: pelargónie (muškát), iris, bulharská růže

ZÁKLAD: vanilka, cedrové dřevo, mech

Produkt je v dóze z recyklovatelného PET plastu.

Co jsou to MAJOLIKY? Majolikové dlaždice jsou smaltovaná keramika používaná k výrobě různých uměleckých výrobků; jejich počátky jsou velmi staré a u nás se rozšířily zejména ve středověku díky vlivu muslimských hrnčířů, kteří ve Španělsku vytvořili malovanou majoliku známou pod názvem Faenza, což bylo italské město, které bylo největším výrobním centrem majolik. Ve starověku se však termínem majolika označovalo leštěné nádobí přivezené do Itálie z města Mallorca. Zásadní je výzdoba všech těchto předmětů, které jsou obvykle malovány speciálními barvami do ornamentálních motivů  přičemž charakteristické jsou fialová, oranžová, žlutá, zelená a modrá barva.

HISTORIE MAJOLIKY: Ve Faenze měla majolika to štěstí, že se těšila velkým úspěchům díky originalitě, s jakou byly barvy navrženy a kombinovány na objektech. V sedmnáctém století měla majolika značný úspěch díky dokonalosti, s jakou byly velmi pečlivě zdobeny vázy, talíře a šálky. Tyto předměty velké hodnoty se používaly k výzdobě nejkrásnějších domů a také se používaly v některých oblastech jižní Itálie ke zdobení fasád šlechtických domů. Byla a stále je charakteristickým znakem vkusu a rafinovanosti vyšší třídy, která měla v jídelně jemně zdobenou majolikovou keramiku.

Rudy Profumi představuje luxusní řadu mýdel na ruce s bohatou a intenzivně parfémovanou recepturou. Řada produktů určená nejen pro člověka, ale především jako bytový doplněk v klasickém, ale zároveň moderním a elegantním stylu. 8 vůní, které zahalí vaše smysly, v 8 různých stylech.

Vše kompletně Made in Italy.

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu:

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 0.3 kg