Aroma Difuzér IRIS OF CAPRI, 250 ml

Kód: 3411
Novinka
399 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Úžasná květinová dřevitá vůně se inspiruje úchvatnou krajinou a atmosférou ostrova Capri. Kolekce Maioliche by Rudy Profumi.

Typ vůně: KVĚTINOVÁ, DŘEVITÁ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma Difuzér s tyčinkami IRIS OF CAPRI, 250 ml

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi. 

Řada Rudy Profumi MAIOLICHE COLLECTION je obohacena o aroma difuzér s tyčinkami s ikonickým a elegantním obalem, který rozšíří svoji omamnou vůni ve vašem domově. 

Aroma difuzér s tyčinkami z řady IRIS OF CAPRI od Le Maioliche di Rudy se vyznačuje spojením mořských a citrusových tónů, které připomínají léto a jaro přidáním sladkosti vanilky a ambry.  Díky svým savým tyčinkám ponořeným do vzácných esenciálních olejů bude příjemným a příjemným kusem nábytku pro váš domov. 

Dům přece představuje vaše útočiště, místo pro klid a relaxaci, tak proč si ho nezpříjemnit tím, že ho provoníte a nezařídíte elegantním způsobem? Kromě toho je tento pokojový difuzér také ideální jako tip na dárek.

Provoňte svůj domov jemnou vůní. Ikonická řada LE MAIOLICHE DI RUDY představuje interiérovou vůni v podobě aroma difuzéru s tyčinkami. 

IRIS DI CAPRI je úžasná květinová dřevitá vůně. 

HLAVA: sladký pomeranč, zelené tóny, iris of capri

SRDCE: růže, jasmín, lily of the valley, ylang ylang, neroli

ZÁKLAD: vanilka, fazole tonka, drahocenné dřeviny, dubové pižmo

CAPRI

Iris of capri by Rudy Profumi

Produkt je v dóze z recyklovatelného PET plastu.

Co jsou to MAJOLIKY? Majolikové dlaždice jsou smaltovaná keramika používaná k výrobě různých uměleckých výrobků; jejich počátky jsou velmi staré a u nás se rozšířily zejména ve středověku díky vlivu muslimských hrnčířů, kteří ve Španělsku vytvořili malovanou majoliku známou pod názvem Faenza, což bylo italské město, které bylo největším výrobním centrem majolik. Ve starověku se však termínem majolika označovalo leštěné nádobí přivezené do Itálie z města Mallorca. Zásadní je výzdoba všech těchto předmětů, které jsou obvykle malovány speciálními barvami do ornamentálních motivů  přičemž charakteristické jsou fialová, oranžová, žlutá, zelená a modrá barva.

HISTORIE MAJOLIKY: Ve Faenze měla majolika to štěstí, že se těšila velkým úspěchům díky originalitě, s jakou byly barvy navrženy a kombinovány na objektech. V sedmnáctém století měla majolika značný úspěch díky dokonalosti, s jakou byly velmi pečlivě zdobeny vázy, talíře a šálky. Tyto předměty velké hodnoty se používaly k výzdobě nejkrásnějších domů a také se používaly v některých oblastech jižní Itálie ke zdobení fasád šlechtických domů. Byla a stále je charakteristickým znakem vkusu a rafinovanosti vyšší třídy, která měla v jídelně jemně zdobenou majolikovou keramiku.

Rudy Profumi představuje luxusní řadu mýdel na ruce s bohatou a intenzivně parfémovanou recepturou. Řada produktů určená nejen pro člověka, ale především jako bytový doplněk v klasickém, ale zároveň moderním a elegantním stylu. 8 vůní, které zahalí vaše smysly, v 8 různých stylech.

Vše kompletně Made in Italy.

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 0.3 kg