SPAZIOTEMPO

Značka SPAZIOTEMPO se věnuje emoční čichové komunikaci. Skládá se z exkluzivních přírodních produktů, založených na absolutních a velmi čistých esenciálních olejích, vybraných a moudře zkombinovaných pro harmonickou olfaktorickou rovnováhu, schopných přímo komunikovat s nejhlubšími a nejautentičtějšími částmi Ega, prostřednictvím nejstaršího „smyslu“, rafinovaného, přímého a bezpodmínečného: prostřednictvím našeho čichu.

Ačkoli je čich člověkem často podceňován ve svém významu, je prvním smyslem, který se u živých bytostí vyvinul. Čichový systém je součástí samotného mozku a jako žádný jiný smysl má schopnost určovat naše emoce. Člověk je schopen vnímat 1 trilion pachů (1 miliarda miliard), což je daleko za schopnostmi jakéhokoli jiného smyslu. Čich je ze své podstaty nejmocnějším prostředkem emocionální komunikace, který zasahuje do nejhlubších a nejintimnějších sfér naší psychiky, a proto může být mocným prostředkem k léčení ega a pohody.

Na blahodárných účincích esenciálních olejů i na emocionální sféře, a na reflexi těchto účinků na naši celkovou pohodu je založena aromaterapie, která je primum movens SPAZIOTEMPO tvorby.

Řada SETTESSENZE je symbolickým otevřením značky SPAZIOTEMPO, představuje tedy jednu z jejích odnoží. SETTESSENZE je holistická řada vyvinutá na archetypální symbolice čísla 7, symbolu úplnosti, transcendentálního výzkumu a realizace svého já ve vesmíru jako celku.

Řada je založena na čichové emoční vibrační komunikaci esenciálních olejů: je tvořena sedmi holistickými masážními oleji a sedmi odpovídajícími koncentrovanými emočními oleji. Každý z olejů je vyvinut na základě emocionálního vibračního souladu založeného na sedmi esenciálních nebo absolutních olejích přenášených v sedmi rostlinných olejích.

Holistická cesta SETTESSENZE zahrnuje také dvě vibrační vody, z nichž každá je založena na shodě sedmi harmonizovaných esencí ve vodě. Nakonec je řada doplněna masážním gelem, výsledkem spojení esenciálních olejů a rostlinných extraktů ve vodě. Aby byla zaručena nejvyšší emocionální čistota, každý produkt obsahuje pouze přírodní rostlinné složky, má certifikaci Vegan a neobsahuje umělá barviva a vůně.

Žádné produkty značky SPAZIOTEMPO nebyly nalezeny...