Terra BioCare Silulite - BIO Zeštíhlující tělový krém, 150 ml

Kód: TB208
Značka: Terra Biocare
1 626 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Silulite® – BIO

 Zeštíhlující a zpevňující tělový krém pomáhá proti celulitidě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terra BioCare Silulite - BIO Zeštíhlující tělový krém, 150 ml

Zeštíhlující a zpevňující tělový krém. Bohatý krém na bázi biologických olejů z jojoby a sladkých mandlí byl navržen speciálně pro boj s nedokonalostmi pokožky, které nazýváme celulitida. Díky extraktům z Pao Rosa z Madagaskaru a řasy Focus, společně s kofeinem a esenciálním olejem z máty, má lipolytické účinky, zatímco výtažek z pupečníku asijského a esenciální olej z fenyklu podporují drenáž tekutin. Rostlinná kyselina hyaluronová a vitamín E zlepšují hydrataci a pružnost pokožky. Testovaná účinnost. Se schválenými přírodními konzervačními látkami.

KDY HO POUŽÍVAT? V boji proti celulitidě,  pro zlepšení hydratace a pružnosti pokožky, použití ráno a večer po důkladném vyčištění. 

JAK FUNGUJE? Díky extraktům z Pao Rosa z Madagaskaru a řasy Focus, společně s kofeinem a esenciálním olejem z máty, má lipolytické účinky, zatímco výtažek z pupečníku asijského a esenciální olej z fenyklu podporují drenáž tekutin. Rostlinná kyselina hyaluronová a vitamín E zlepšují hydrataci a pružnost pokožky. Klinické testy na vzorku 15 dobrovolníků ukazují, že každodenní užívání vede k významnému zmenšení obvodu kolen, stehen a boků již po 15 dnech a že výsledky se s pokračováním léčby zlepšují. Průměrné zvýšení mikrocirkulace je významné: 6,6% v hýždě, 8,9% v stehně a 6,2% v koleni po 15 dnech léčby. 

+ 22,4% HYDRATACE  + 10,8% PRUŽNOSTI 

- 2,9 CM obvod boky  - 1,2 CM obvod stehna  - 1,1 CM obvod kolena PO 60 DNECH

POUŽITÍ: naneste vrstvu na potřebná místa a promasírujte.

• Receptura vytvořená pro boj s celulitidou.
• Lipolytické a drenážní účinky.
• Zlepšuje hydrataci a pružnost.
• S výtažky z Pao rosa z Madagaskaru, pupečníku asijského, kávy, vilínu a řasy Fucus.
• S esenciálními oleji z fenyklu a máty.

Ingredience z biologického zemědělství

98,7% složek z celkového složení je přírodního původu

56,0% složek z celkového složení je vyrobeno z produktů biologického zemědělství

  • Přírodní a organické BIO složení
  • Testovaná účinnost
  • Testováno na nikl
  • Netestováno na zvířatech 

TESTY ÚČINNOSTI

Klinické testy na vzorku 15 dobrovolníků (15 žen, průměrný věk 37,3 let) prokázaly, že používání přípravku Silulite® způsobuje významný úbytek obvodu kolen, stehen a boků již po 15 dnech používání a že výsledky se zlepšují úměrně s délkou používání přípravku. Mimo jiné pak získaná data prokázala, že přípravek Silulite® zlepšuje také kožní hydrataci (+22,4%) a pružnost (+10,8%). Měření metodou laser doppler ukazují na průměrné zvýšení mikrocirkulace o 6,6% na hýždích, o 8,9% na stehnech a o 6,2% v oblasti kolen po 15 dnech používání. Všechny uváděné údaje představují průměr získaných výsledků a jsou statisticky významné. 

MY BEAUTY ROUTINE TREAT CELLULITE / MŮJ RITUÁL KRÁSY PROTI CELULITIDĚ

Bojuje proti pomerančové kůře a celulitidě tím, že podporuje drenáž tekutin

STEP 1 - KROK 1
Elesilk®
Exfoliační, stimulující a drenážní účinky. Nanes masku a hluboce ji vmasíruj a nechej působit 15 minut. Smyj masku vodou.

STEP 2 - KROK 2
Silulite®
Nanes na vybrané části těla a vmasíruj do úplného vstřebání. Pro zmenšení obvodu, drenáž otoků, boj proti celulitidě a proti zadržování vody.

Pro více informací se podívej do online letáčku: 

INGREDIENTS: Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Water/Aqua, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Coconut Alkanes, Caffeine, Glyceryl Stearate Citrate, Bobgunnia madagascariensis Wood Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Xanthan Gum, Fucus vesiculosus Extract, Tocopherol, Foeniculum vulgare (Fennel) Oil, Centella asiatica Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Benzoate, Limonene, Citric Acid, Linalool, Maltodextrin, Silica.

* Ingredients from organic farming / Ingredienti prodotti da agricoltura biologica / Ingrédients issus de l’agriculture biologique / Inhaltsstoffe aus kontrolliert biologischem Anbau / Ingredientes provenientes de la agricultura ecológica / složky z produktů ekologického zemědělství

98.7% of the total ingredients are from natural origin / del totale degli ingredienti sono di origine naturale / du total des ingredients sont d’origine naturelle / der gesamten Inhaltsstoffe sind natürlichen Ursprungsel / del total de los ingredientes es de origen natural / složek z celkového složení je přírodního původu

56% of the total ingredients are from organic farming / del totale degli ingredienti sono prodotti da agricoltura biologica / du total des ingrédients sont issus de l’agriculture biologique / der gesamten Inhaltsstoffe sind aus kontrolliert biologischem Anbau / del total de los ingredientes proviene de la agricultura ecológicaIngredients from organic farming / složek z celkového složení je vyrobeno z produktů biologického zemědělství