Rudy Profumi Vůně do pračky GIADA, 400 ml

Kód: 3382
487 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Květinová vůně se zelenými tóny, bílou orchidejí a pižmem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rudy Profumi Vůně do pračky GIADA, 400 ml

Mít krásně voňavé a svěží prádlo není vždy lehký úkol: ve skutečnosti se může stát, že naše prádlo se nezbaví nechtěného zápachu ani po vyprání. Náš parfém do pračky přidávaný během praní poskytne příjemný pocit svěžesti spojený s pocitem pohodlí a čistoty v kteroukoli denní dobu. Parfém do pračky s vysoce účinným složením, stačí jen pár kapek přidaných do pračky, aby vaše prádlo provonělo po dlouhou dobu

GIADA je vůně, která dodá vašemu prádlu svěžest jara díky tónům citronu a broskve. Čichový vjem se otevírá zelenými tóny citronu a broskve, něžným a květinovým srdcem tónem růže, jasmínu a bílé orchideje a končí teplými a přetrvávajícími nádechy dřeva, vanilky a fazolí Tonka. 

POPIS VŮNĚ:

Květinová: zelené tóny, bílá orchidej, pižmo

Hlava: sladký pomeranč, aldehydové tóny

Srdce: damašská růže, jasmín, gardénie

Základ: Fazole Tonka, vanilka, pižmo

POUŽITÍ: koncentrovaný přípravek. Před použitím protřepejte. Speciální a vysoce výkonné složení, které vám umožní zanechat vaše oblečení provoněné po dlouhou dobu.

Praní v pračce: nalijte jedno nebo dvě víčka prostředku do přihrádky pračky určené pro aviváž v závislosti na intenzitě vůně, kterou chcete získat.

Ruční praní: nalijte jeden nebo dva uzávěry přípravku a přidejte na každých 5 litrů vody při posledním máchání, je vhodné použít ochranné rukavice.

Nebezpečí: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. Při podráždění kůže nebo vyrážce: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte.

Obsahuje: HEXYL SALICYLATE, ISOEUGENOL, LIMONENE, P-MENTHAN-7-OL, TRANS-ROSE KETONE-3, NEROL, METHYLUNDECANAL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, BENZYL SALICYLATE, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMIC ALDEHYDE.

Složení v souladu s nařízením (ES) č. 648/2004

Další látky: perfumes (alpha-isomethyl ionone, benzyl alcohol, benzyl salicylate, cinnamyl alcohol, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, isoeugenol, limonene)

                           

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do pračky
Hmotnost: 0.45 kg

Rudy Profumi představuje oblíbenou kolekci Rudy Profumi SRL, ve které naleznete široký výběr kvalitní italské kosmetiky. V nabídce Rudy Italian nabízíme luxusní výrobky, které se stanou vaší každodenní součástí. Kosmetický stolek a koupelnu můžete rozšířit o hygienické spreje na ruce, krémy, pěny do koupele, mýdla a další produkty, které pohladí tělo i duši. Výrobky od Rudy Profumi SRL se skvěle hodí i jako dárek. Originální design všech výrobků můžete podtrhnout speciálním dárkovým balením. Dopřejte luxus a kvalitu nejen vám, ale i vašim blízkým.