NÁPLŇ Mýdlo na ruce SALENTO, 1000 ml

Kód: 3303
1 hodnocení
399 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Myslíme ještě více ekologicky: všechny naše nádoby jsou z PET a tedy plně recyklovatelné, abychom ale šetřili životní prostředí ještě více, vytvořili jsme NÁHRADNÍ NÁPLNĚ pro naše mýdla na ruce! 

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ NÁPLŇ Pro Mýdlo na ruce SALENTO, 500 ml

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi. 

Myslíme ještě více ekologicky: všechny naše nádoby jsou z PET∗ a tedy plně recyklovatelné, abychom ale co nejvíce omezili dopad na životní prostředí, vytvořili jsme náhradní náplně pro naše mýdla na ruce!

S náplní můžete doplnit původní mýdlo na ruce ještě 2x. A samozřejmě za výhodnou cenu.

SALENTO BY RUDY PROFUMI

∗Co je PET? PET je cenný a ekologický materiál, který lze snadno recyklovat. Během obnovy neztrácí své vlastnosti, a proto je recyklovatelný neomezeně dlouho.

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi. 

SALENTO je květinová, ovocná, ambrová vůně. K dispozici je samozřejmě i náhradní náplň pro mýdlo, která vystačí na 2 kompletní doplnění vašeho originálního flakonu.

Nevysušuje ruce.

HLAVA: sladký citron, neroli olej, malina

SRDCE: jasmín, pomerančové květy, gardenia

ZÁKLAD: patchouli, manuka, med, ambra

Mýdlo na ruce SALENTO, 500 ml

INGREDIENTS: AQUA (water - eau), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS (ALMOND) DULCIS OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE , CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE.

* Z ORGANICKÉHO CERTIFIKOVANÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ                                                                             Produkt je v dóze z PET plastu.

Co jsou to MAJOLIKY? Majolikové dlaždice jsou smaltovaná keramika používaná k výrobě různých uměleckých výrobků; jejich počátky jsou velmi staré a u nás se rozšířily zejména ve středověku díky vlivu muslimských hrnčířů, kteří ve Španělsku vytvořili malovanou majoliku známou pod názvem Faenza, což bylo italské město, které bylo největším výrobním centrem majolik. Ve starověku se však termínem majolika označovalo leštěné nádobí přivezené do Itálie z města Mallorca. Zásadní je výzdoba všech těchto předmětů, které jsou obvykle malovány speciálními barvami do ornamentálních motivů  přičemž charakteristické jsou fialová, oranžová, žlutá, zelená a modrá barva.

HISTORIE MAJOLIKY: Ve Faenze měla majolika to štěstí, že se těšila velkým úspěchům díky originalitě, s jakou byly barvy navrženy a kombinovány na objektech. V sedmnáctém století měla majolika značný úspěch díky dokonalosti, s jakou byly velmi pečlivě zdobeny vázy, talíře a šálky. Tyto předměty velké hodnoty se používaly k výzdobě nejkrásnějších domů a také se používaly v některých oblastech jižní Itálie ke zdobení fasád šlechtických domů. Byla a stále je charakteristickým znakem vkusu a rafinovanosti vyšší třídy, která měla v jídelně jemně zdobenou majolikovou keramiku.

Rudy Profumi představuje luxusní řadu mýdel na ruce s bohatou a intenzivně parfémovanou recepturou. Řada produktů určená nejen pro člověka, ale především jako bytový doplněk v klasickém, ale zároveň moderním a elegantním stylu. 8 vůní, které zahalí vaše smysly, v 8 různých stylech.

Vše kompletně Made in Italy.

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu:

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
TYP VŮNĚ: SALENTO