Aroma Difuzér SALENTO, 250 ml

Kód: 3414
367 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Květinová, ovocná, ambrová vůně se inspiruje úžasnou krajinou jižní Itálie a průzračným mořem u oblasti Salenta. Kolekce Maioliche by Rudy Profumi.

Typ vůně: KVĚTINOVÁ, OVOCNÁ, AMBROVÁ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma Difuzér s tyčinkami SALENTO, 250 ml 

Kolekce Maioliche by Rudy Profumi. 

Řada Rudy Profumi MAIOLICHE COLLECTION je obohacena o aroma difuzér s tyčinkami s ikonickým a elegantním obalem, který rozšíří svoji omamnou vůni ve vašem domově. Provoňte svůj domov jemnou vůní. Ikonická řada LE MAIOLICHE di RUDY představuje interiérovou vůni v podobě aroma difuzéru s tyčinkami. 

Aroma difuzér s tyčinkami z řady Salento od Le Maioliche di Rudy má zajímavou vůni charakterizovanou tóny sladkého citronu, který polechtá váš čich, jasmín, gardénie a pomerančový květ vám připomenou letní procházky u moře, zatímco pačuli, med a jantar vás zahalí svými orientálními tóny. Díky svým savým tyčinkám ponořeným do vzácných esenciálních olejů bude příjemným a příjemným kusem nábytku pro váš domov. 

Dům přece představuje vaše útočiště, místo pro klid a relaxaci, tak proč si ho nezpříjemnit tím, že ho provoníte a nezařídíte elegantním způsobem? Kromě toho je tento pokojový difuzér také ideální jako tip na dárek.

Salento, země moře: nádherné pláže s křišťálově čistou vodou, pohledy na rozeklaná a divoká pobřeží, ale také území poseté olivovníky. Tato zajímavá vůně se vyznačuje sladkými citrónovými tóny, které polechtají váš čich, jasmín, gardénie a květy pomerančovníku vám připomenou letní procházky u moře, zatímco pačuli, med a ambra vás zahalí svými orientálními tóny.

SALENTO je květinová, ovocná, ambrová vůně. 

HLAVA: sladký citron, neroli olej, malina

SRDCE: jasmín, pomerančové květy, gardénie

ZÁKLAD: patchouli, manuka, med, ambra

 SALENTO

Salento by Rudy profumi                                                                           

Produkt je v dóze z recyklovatelného PET plastu.

Co jsou to MAJOLIKY? Majolikové dlaždice jsou smaltovaná keramika používaná k výrobě různých uměleckých výrobků; jejich počátky jsou velmi staré a u nás se rozšířily zejména ve středověku díky vlivu muslimských hrnčířů, kteří ve Španělsku vytvořili malovanou majoliku známou pod názvem Faenza, což bylo italské město, které bylo největším výrobním centrem majolik. Ve starověku se však termínem majolika označovalo leštěné nádobí přivezené do Itálie z města Mallorca. Zásadní je výzdoba všech těchto předmětů, které jsou obvykle malovány speciálními barvami do ornamentálních motivů  přičemž charakteristické jsou fialová, oranžová, žlutá, zelená a modrá barva.

HISTORIE MAJOLIKY: Ve Faenze měla majolika to štěstí, že se těšila velkým úspěchům díky originalitě, s jakou byly barvy navrženy a kombinovány na objektech. V sedmnáctém století měla majolika značný úspěch díky dokonalosti, s jakou byly velmi pečlivě zdobeny vázy, talíře a šálky. Tyto předměty velké hodnoty se používaly k výzdobě nejkrásnějších domů a také se používaly v některých oblastech jižní Itálie ke zdobení fasád šlechtických domů. Byla a stále je charakteristickým znakem vkusu a rafinovanosti vyšší třídy, která měla v jídelně jemně zdobenou majolikovou keramiku.

Rudy Profumi představuje luxusní řadu mýdel na ruce s bohatou a intenzivně parfémovanou recepturou. Řada produktů určená nejen pro člověka, ale především jako bytový doplněk v klasickém, ale zároveň moderním a elegantním stylu. 8 vůní, které zahalí vaše smysly, v 8 různých stylech.

Vše kompletně Made in Italy.

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Hmotnost: 0.3 kg

Rudy Profumi představuje oblíbenou kolekci Rudy Profumi SRL, ve které naleznete široký výběr kvalitní italské kosmetiky. V nabídce Rudy Italian nabízíme luxusní výrobky, které se stanou vaší každodenní součástí. Kosmetický stolek a koupelnu můžete rozšířit o hygienické spreje na ruce, krémy, pěny do koupele, mýdla a další produkty, které pohladí tělo i duši. Výrobky od Rudy Profumi SRL se skvěle hodí i jako dárek. Originální design všech výrobků můžete podtrhnout speciálním dárkovým balením. Dopřejte luxus a kvalitu nejen vám, ale i vašim blízkým.