Aroma Difuzér RIVIERA, 250 ml

Kód: 3510
367 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Vůně naplněná květy, ovocem a vanilkou je inspirovaná italskou RIVIÉROU.

Kolekce Le Maioliche by Rudy Profumi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma Difuzér s tyčinkami RIVIERA, 250 ml

Kolekce Le Maioliche by Rudy Profumi. 

Řada Rudy Profumi LE MAIOLICHE  je obohacena o aroma difuzér s tyčinkami s ikonickým a elegantním obalem, který rozšíří svoji omamnou vůni ve vašem domově. 

Aroma difuzér s tyčinkami z řady RIVIERA od Le Maioliche di Rudy je inspirovaná ligurskou riviérou známou také jako "RIVIERA DEI FIORI" čili "KVĚTINOVÉ POBŘEŽÍ". právě Ligurie je inspirací pro tuto jemnou a romantickou vůni charakterizovanou květinovými tóny jasmínu, obklopeného tóny hrušky nashi a černého rybízu. Plnost a smyslnost pak dodává vanilka a pomeranč. Díky svým savým tyčinkám ponořeným do vzácných esenciálních olejů bude příjemným a příjemným kusem nábytku pro váš domov. 

Dům přece představuje vaše útočiště, místo pro klid a relaxaci, tak proč si ho nezpříjemnit tím, že ho provoníte a nezařídíte elegantním způsobem? Kromě toho je tento pokojový difuzér také ideální jako tip na dárek. Provoňte svůj domov jemnou vůní.

Ligurská riviéra: je oblíbenou italskou letní destinací.  Nechejte se okouzlit touto jemnou květinovou vůní, isnpirovanou ligurským pobřežím.

RIVIERA je úžasná květinová ovocná vůně. 

HLAVA: černý rybíz, hruška nashi

SRDCE: kosatec, jasmín, pomerančové květy

ZÁKLAD: vanilka, tonka fazole, pralinky, patchouli

riviera by rudy profumi

 Produkt je v dóze z recyklovatelného PET plastu.

Co jsou to MAJOLIKY? Majolikové dlaždice jsou smaltovaná keramika používaná k výrobě různých uměleckých výrobků; jejich počátky jsou velmi staré a u nás se rozšířily zejména ve středověku díky vlivu muslimských hrnčířů, kteří ve Španělsku vytvořili malovanou majoliku známou pod názvem Faenza, což bylo italské město, které bylo největším výrobním centrem majolik. Ve starověku se však termínem majolika označovalo leštěné nádobí přivezené do Itálie z města Mallorca. Zásadní je výzdoba všech těchto předmětů, které jsou obvykle malovány speciálními barvami do ornamentálních motivů  přičemž charakteristické jsou fialová, oranžová, žlutá, zelená a modrá barva.

HISTORIE MAJOLIKY: Ve Faenze měla majolika to štěstí, že se těšila velkým úspěchům díky originalitě, s jakou byly barvy navrženy a kombinovány na objektech. V sedmnáctém století měla majolika značný úspěch díky dokonalosti, s jakou byly velmi pečlivě zdobeny vázy, talíře a šálky. Tyto předměty velké hodnoty se používaly k výzdobě nejkrásnějších domů a také se používaly v některých oblastech jižní Itálie ke zdobení fasád šlechtických domů. Byla a stále je charakteristickým znakem vkusu a rafinovanosti vyšší třídy, která měla v jídelně jemně zdobenou majolikovou keramiku.

Vše kompletně Made in Italy.

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu:

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o domov
Hmotnost: 0.3 kg

Rudy Profumi představuje oblíbenou kolekci Rudy Profumi SRL, ve které naleznete široký výběr kvalitní italské kosmetiky. V nabídce Rudy Italian nabízíme luxusní výrobky, které se stanou vaší každodenní součástí. Kosmetický stolek a koupelnu můžete rozšířit o hygienické spreje na ruce, krémy, pěny do koupele, mýdla a další produkty, které pohladí tělo i duši. Výrobky od Rudy Profumi SRL se skvěle hodí i jako dárek. Originální design všech výrobků můžete podtrhnout speciálním dárkovým balením. Dopřejte luxus a kvalitu nejen vám, ale i vašim blízkým.