Dárková sada KIT FRAGRANCE Art Edition - POMPEI

Kód: 6738
2 hodnocení
1 499 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Vůně inspirovaná POMPEJEMI. Obsahuje: Sprchový gel/pěnu do koupele 700 ml + Eau de toilette 100 ml + Hydratační tělový krém 450 ml.

Krásná dárková sada v nádherné krabičce a se skvělým designem. Typ vůně: KVĚTINOVÁ ORIENTÁLNÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková sada KIT BODY CARE Art Edition - POMPEI

Dárková sada je skvělým řešením dárku. Vždy totiž potěší, zejména je-li složená z kvalitních produktů. Tato sada obsahuje produkty pro péči o tělo:

  • Sprchový gel/pěnu do koupele 700 ml: je pouze na vás, zda použijete přímo na tělo jako sprchový gel, anebo zda přidáte do vany při jejím napouštění a máte pěnu do koupele.
  • EAU de TOILETTE 100 ml: jemná toaletní voda. Příjemně voní, je méně koncentrovaná než parfémová voda. 
  • Hydratační krém na tělo 450 ml: nezapomínejte hydratovat také pokožku těla. S tímto krémem to jde samo.

Typ vůně: KVĚTINOVÁ ORIENTÁLNÍ.

HLAVA: černý rybíz, nashi hruška

SRDCE: iris, jasmín, pomerančové květy 

ZÁKLAD: vanilka, fazole tonka, patchouli praline

Rudy Profumi představuje svojí unikátní kolekcí MAJOLICHE řadu produktů určených jak pro člověka a jeho osobní péči, tak jako bytový doplněk v elegantním klasickém stylu. Tato jedinečná řada odkazuje na tradici MAJOLIK, které coby luxusní dekorativní prvek nechyběly v bohatých domácnostech počínaje starověkem. Zároveň kolekce MAIOLICHE vzdává hold italské kreativitě a proto produkty odkazují na světoznámá italská místa a města.

V Pompejích se mozaika stala jedním z nejcharakterističtějších a nejoblíbenějších typů umění římské éry. Mozaiky vyrobené z malých stejných destiček, tzv. tesserae, získané z barevných kamenů a kuliček, uspořádané na betonovém povrchu, se během následujících desetiletí postupně dostaly do řeckého světa. V Pompejích byla podlaha interpretována jako prostor zcela zakrytý mozaikou. Toto umění se nachází v síních mohutných samnitských domů postavených v Pompejích a Herculaneu během druhého století před naším letopočtem. Tato mozaika byla objevena v domě Fauna z Pompejí a v současné době je k vidění v muzeu v Neapoli.

Právě Pompejím  věnujeme naši první poctu, protože díky jejich tvorbě dekorativního umění se mozaiky proslavily a italský styl proslul jako celosvětově nezaměnitelný.

 

Více o celé kolekci MAIOLICHE  včetně historie majolik se dozvíte v online katalogu: