B-Selfie DEEP TENSOR

Kód: FST111
Značka: B-Selfie
3 499 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Intenzivní ošetření s liftingovým efektem na obličej a krk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B-SELFIE DEEP TENSOR - Intenzivní ošetření s liftingovým efektem na obličej a krk.

Speciální složení navržené tak, aby potlačilo a zvrátilo známky stárnutí pleti. Obsahuje cenné funkční látky, jako je Acetyl Hexapeptide-8, známý pro svůj tenzorový (vypínací), tonizační a elastický účinek, technologicky inovativní nízkomolekulární kyselina hyaluronová svázanou s molekulou známého Silanetriolu se zpevňujícím, zhušťujícím a vyplňujícím účinkem, a také kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, známá pro svou hydratační, vyživující a elastickou schopnost. Extrakt ze sněžné horské řasy působí na produkci kolagenu a posiluje dermo-epidermální spojení. O niacinamidu bylo vždy známo, že má zklidňující, rozjasňující účinky na pleť a zároveň působí proti vlivům vnějšího prostředí, zlepšuje texturu pleti a snižuje výskyt pórů. Vitamin B5 je známý pro své zklidňující a obnovující účinky, vitamin B12 zlepšuje vzhled vrásek a má také antioxidační a protizánětlivou funkci. Zesíťovaná kyselina hyaluronová působí proti volným radikálům a má schopnost vázat na sebe vodu a Ionizovanou vodu se známými antimikrobiálními vlastnostmi.

BALENÍ OBSAHUJE:

- 2 stříkačky na jedno použití o objemu 5 ml s kontrolovaným dávkováním

- 1 hlavici pro jednoho uživatele s hojně rozptýlenými mikrojehličkami 0,5 mm

- 1 aplikátor pro topickou aplikaci.

Jedno balení slouží pro 1 kompletní ošetření pleti obličeje a krku. Případný zůstatek séra lze použít v následujících dnech po otevření pro topickou aplikaci na pleť pomocí druhého nástavce.

POUŽITÍ INTRADERMÁLNÍ APLIKACE

 1. Vyčistěte pleť micelární vodou B-SELFIE ANGEL a následně přetřete dezinfekčním přípravkem na alkoholové bázi.
 2. Rozbalte mikrohlavici s jehličkami a našroubujte ji na stříkačku.
 3. Sundejte ochranné víčko a zmáčkněte opakovaně píst, dokud se neobjeví trochu séra na jehličkách.
 4. Přiložte kolmo k pokožce k místu, na které chcete aplikovat, lehce přitlačte a jednou stiskněte píst stříkačky. Uvolní se přesná dávka séra.
 5. Zvedněte stříkačku a opět ji přiložte těsně vedle bodu, na který jste již sérum aplikovali, a zopakujte postup. Postupujte stejným způsobem pro všechny zóny, kde chcete sérum aplikovat. Doporučujeme začít vždy od středu a postupovat směrem k okrajům. POZOR: aplikátor po kůži nikdy nešoupejte!
 6. Po vypotřebování 1 stříkačky nasaďte ochranný kryt na hlavici, odšroubujte ji a nasaďte na druhou stříkačku. Opět sejměte ochranný kryt a pokračujte ve vaší aplikaci.
 7. S dobře umytýma a dezinfikovanýma rukama poklepem bříšky prstů rozmístěte případný přebytek séra, který zůstal na pleti, a poklepáváním vmasírujte do pokožky.
 8. Po ukončení aplikace a vstřebání séra se doporučuje použít masku B-Selfie Infinity beauty mask a po sundání masky aplikovat krém B-Selfie Miracle.

STERILNÍ HLAVICI S MIKROJEHLIČKAMI PO UKOČENÍ APLIKACE OBOU STŘÍKAČEK JIŽ ZNOVU NEPOUŽÍVEJTE

 

Přednastavené bezpečné dávkování 19 mikrojehliček pro intradermální aplikaci

TOPICKÁ APLIKACE

 1. Vyčistěte pleť micelární vodou B-SELFIE ANGEL.
 2. Připojte tenký aplikátor ke stříkačce.
 3. Pomocí tenkého aplikátoru naneste sérum na celou plochu, kterou chcete ošetřit.
 4. Poklepem bříšky prstů vmasírujte a nechte zcela vstřebat.
 5. Po ukončení aplikace a vstřebání séra se doporučuje použít masku B-Selfie Infinity beauty mask a po sundání masky aplikovat krém B-Selfie Miracle.

BEAUTY ROUTINE: pro obnovení tonusu, jasu a pružnosti obličeje a krku, v případech zvláště poškozené pokožky, s povadlým a unaveným vzhledem, opakujte ošetření po 10 dnech. V tomto případě se zvláště doporučuje opakovat ošetření alespoň každých 30 dní, aby se udržela dosažená regenerace a zintenzivnilo se dosažené zlepšení. Ve všech ostatních případech by se ošetření mělo opakovat každých 30/60 dní.

POZOR: HLAVICI S MIKROJEHLIČKAMI NIKDY NEŠOUPEJTE PO KŮŽI!

UPOZORNĚNÍ 1) uchovávejte při pokojové teplotě (mezi 5° a 25° C), nevystavujte se přímému slunečnímu záření, 2) pokud trpíte alergickou dermatitidou a zarudnutím, používejte tento přípravek s vysokou opatrností, 3) nepoužívejte přípravek na rány, dermatitidu, ekzém nebo podrážděnou pleť, 4) v případě podráždění, otoku nebo zarudnutí během používání nebo po vystavení slunečnímu záření přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem, 5) vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi, 6) uchovávejte mimo dosah dětí.

PRODUKT PRO JEDNORÁZOVÉ DOMÁCÍ POUŽITÍ.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Značky
Hmotnost: 1 kg