B-Selfie DEEP RNA

Kód: RNA111
Značka: B-Selfie
3 499 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Ultra intenzivní ošetření pro obnovu a regeneraci epidermis pro obličej a krk. Vyhlazuje pleť a vyplňuje vrásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

B-SELFIE DEEP RNA - Ultra intenzivní ošetření pro obnovu a regeneraci epidermis pro obličej a krk.

Jedná se o speciální recepturu obohacenou o nejmodernější funkční ingredience, jako je Sodium DNA, polymerní směs deoxyribonukleotidů známá pro své regenerační a anti-aging účinky, a inovativní komplex na bázi RNA známý svou schopností chránit pokožku a její imunitní systém před poškozením způsobeným foto-stárnutím. Je také obohacena o rozpustný kolagen, známý pro své hydratační, ochranné, regenerační a elastické účinky, Tripeptid Copper-1, známý tím, že podporuje procesy remodelace tkání a reepilace, zabraňuje tvorbě vrásek a snižuje hloubku vrásek, zároveň dokáže zvrátit proces stárnutí, epidermální růstové faktory (EGF), jako je SH-Polypeptid-11 a SH-Polypeptid-1, které stimulují obnovu buněk, kyselinu thioktovou, biologický antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před volnými hydroxylovými radikály tím, že zpomaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek, koenzym Q10, známý neutralizací volných radikálů a ochranou před poškozením způsobeným UV zářením, znečištěním, toxiny a stresem, stejně jako podporou tvorby kolagenu a elastinu, a dva různé typy kyseliny hyaluronové: technologickou a inovativní sonikovanou kyselinu hyaluronovou a kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulární hmotností. Recepturu obohacuje také voda se stříbrnými ionty, známá pro své  antimikrobiální, protiplísňové a dezinfekční vlastnosti.

BALENÍ OBSAHUJE:

- 2 stříkačky na jedno použití o objemu 5 ml s kontrolovaným dávkováním

- 1 hlavici pro jednoho uživatele s hojně rozptýlenými mikrojehličkami 0,5 mm

- 1 aplikátor pro topickou aplikaci.

Jedno balení slouží pro 1 kompletní ošetření pleti obličeje a krku oběma stříkačkami o obsahu 5 ml. Případný zůstatek séra lze použít v následujících dnech po otevření pro topickou aplikaci na pleť pomocí druhého nástavce.

POUŽITÍ INTRADERMÁLNÍ APLIKACE

 1. Vyčistěte pleť micelární vodou B-SELFIE ANGEL a následně přetřete dezinfekčním přípravkem na alkoholové bázi.
 2. Rozbalte mikrohlavici s jehličkami a našroubujte ji na stříkačku.
 3. Sundejte ochranné víčko a zmáčkněte opakovaně píst, dokud se neobjeví trochu séra na jehličkách.
 4. Přiložte kolmo k pokožce k místu, na které chcete aplikovat, lehce přitlačte a jednou stiskněte píst stříkačky. Uvolní se přesná dávka séra.
 5. Zvedněte stříkačku a opět ji přiložte těsně vedle bodu, na který jste již sérum aplikovali, a zopakujte postup. Postupujte stejným způsobem pro všechny zóny, kde chcete sérum aplikovat. Doporučujeme začít vždy od středu a postupovat směrem k okrajům. POZOR: aplikátor po kůži nikdy nešoupejte!
 6. Po vypotřebování 1 stříkačky nasaďte ochranný kryt na hlavici, odšroubujte ji a nasaďte na druhou stříkačku. Opět sejměte ochranný kryt a pokračujte ve vaší aplikaci.
 7. S dobře umytýma a dezinfikovanýma rukama poklepem bříšky prstů rozmístěte případný přebytek séra, který zůstal na pleti, a poklepáváním vmasírujte do pokožky.
 8. Po ukončení aplikace a vstřebání séra se doporučuje použít masku B-Selfie Infinity beauty mask a po sundání masky aplikovat krém B-Selfie Miracle.

STERILNÍ HLAVICI S MIKROJEHLIČKAMI PO UKOČENÍ APLIKACE OBOU STŘÍKAČEK JIŽ ZNOVU NEPOUŽÍVEJTE

Přednastavené bezpečné dávkování 19 mikrojehliček pro intradermální aplikaci

TOPICKÁ APLIKACE

 1. Vyčistěte pleť micelární vodou B-SELFIE ANGEL.
 2. Připojte tenký aplikátor ke stříkačce.
 3. Pomocí tenkého aplikátoru naneste sérum na celou plochu, kterou chcete ošetřit.
 4. Poklepem bříšky prstů vmasírujte a nechte zcela vstřebat.
 5. Po ukončení aplikace a vstřebání séra se doporučuje použít masku B-Selfie Infinity beauty mask a po sundání masky aplikovat krém B-Selfie Miracle.

BEAUTY ROUTINE: pro správný postup epidermální regenerace doporučujeme provádět intraepidermální ošetření* každých 21 dní.

*Ošetření je definováno jako použití obou 5ml injekčních stříkaček v jednom podání. Jedno balení slouží tedy pro 1 kompletní ošetření pleti obličeje a krku oběma stříkačkami o obsahu 5 ml.

POZOR: HLAVICI S MIKROJEHLIČKAMI NIKDY NEŠOUPEJTE PO KŮŽI!

UPOZORNĚNÍ 1) uchovávejte při pokojové teplotě (mezi 5° a 25° C), nevystavujte se přímému slunečnímu záření, 2) pokud trpíte alergickou dermatitidou a zarudnutím, používejte tento přípravek s vysokou opatrností, 3) nepoužívejte přípravek na rány, dermatitidu, ekzém nebo podrážděnou pleť, 4) v případě podráždění, otoku nebo zarudnutí během používání nebo po vystavení slunečnímu záření přestaňte přípravek používat a poraďte se s lékařem, 5) vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi, 6) uchovávejte mimo dosah dětí.

PRODUKT PRO JEDNORÁZOVÉ DOMÁCÍ POUŽITÍ.